M:Tereot kiinasta
M:Tereot kiinasta
Saapi kuulemma 24v versiona http://www.aliexpress.com/item/New-12V- ... 22376.html. Tilasin.Katsotaan kumpi volttinen tulee saapi.Postikulut mukana hinnassa.Tulli ym.tulee lisäksi.Ei oo hinnalla pilattu.
- Reddewil
- Vapaaherra
- Viestit: 4446
- Liittynyt: 08 Syys 2007 01:41
- Truck: Tukato & FM
- Location: Pori
- Member id: 037
Re: M:Tereot kiinasta
Veikkaan että hermot menee tuon rammarin kanssa. Muutamaan tuollaseen tutustunu ja käytettävyys on unohtunut ominaisuus. Ei lue levyjä bugittaa jne. http://www.autoviihde.com/mvh-170ub.html et ois korkeelta pudonnu ja veikkaan että sen 5v ois menny kiukuttelematta. 24->12 alentaja kaveriksi niin soiva peli =D
Mutta kerro ihmeessä kinkkireteosta kokemuksia kun saat asennettua!
Mutta kerro ihmeessä kinkkireteosta kokemuksia kun saat asennettua!
-Koska sen voi tehdä myös itse-
Re: M:Tereot kiinasta
Oon laittanut merkille että hinnat Suomessa on paljon halvemmat useissa tuotteissa.Verkkokauppakin puputti yhtä projektori pakettia noin 200e halvemmalla ku täällä ruattissa.Turhamaisuuttani ostin tään Kiinan ihmeen.Ei tarvi hanuria nostaa sohvalta ku vaihtaa asemaa,sini hammasta ym.Eipä tää kallis ollut.Kuikat on kortilla jos niikseen käy,pitää heittää peuraa.Ne täällä syö kaikki,potuista varretkin
Re: M:Tereot kiinasta
Sinihammas toimii,ääntä kuuluu.104-107,9 taustalla kuuluu jonkinlainen sirinä (heinäsirkka).Jostakin voi ottaa häiriötä,ei oo edes kone käynnissä.En oo vielä tien päällä kokeillut.Miten lie ruikan perällä kuuluu? perästä kuuluu.Hintaansa nähden ihan ok peli.Jotenkin tuntuu että blaupunkti sutii paremmin.